• Начало
  • МКБППМН
  • НАГРАЖДАВАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ В КОНКУРСА за изработване на коледни картички на тема „На Коледа стават чудеса”

2

НАГРАЖДАВАНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ В КОНКУРСА

за изработване на коледни картички на тема

„На Коледа стават чудеса”

Община Главиница и МКБППМН при Община Главиница за поредна година организира конкурс за изработване на коледни картички на тема „На Коледа стават чудеса ”, по случай предстоящите Коледни и Новогодишни празници.

Главната цел беше да накара всяко дете, изработвайки своятa коледна картичка, да се докосне до коледните празници, до доброто и справедливото, до магията на святата Коледна нощ.

Стотици деца и ученици взеха участие с прекрасните самоизработени от тях картички с топли пожелания. Изработените картички, както всяка година ще бъдат разпродадени с благотворителна цел.

На 20.12.2021г. в заседателна зала, на емоционално тържество в присъствие на участници и учители, отличените получиха своите награди от г-жа Сузан Акиф – заместник кмет на Община Главиница, г-жа Иванка Сярова – заместник кмет на Община Главиница и председател на МКБППМН и г-н Ашкън Салим – секретар на Община Главиница.

Класирането по възрастови групи е както следва:

  • Първа възрастова група 3-7 годишна възраст:

I място – Арда Ведат от група „Слънчице“ на ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница;

I място – Ърмак Неджмидин от изнесена група „Кокиче“ с.Зебил към ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница;

II място – Ердем Метин от група „Мечо пух“ на ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница;

III място – Радослава Георгиева от изнесена група „Васил Левски“ с. Зафирово към ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница.

Поощрителна награда:

Седа Гинкова от изнесена група „Роза“ с. Богданци към ДГ „Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Главиница.

  • Втора възрастова група 1-4 клас:

I място – Даниел Сяров от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

I място – Джейда Джевдет от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

II място – Анъл Абедин от II клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

II място – Арда Тахир от II клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

III място – Елисса Миленова от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

III място – Есер Зафер от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница.

Поощрителни награди:

Дерин Мустафа от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

Ирем Ридван от I клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница.

Най-красиво пожелание - Сонер Юсеин от 4 клас на ОУ "Отец Паисий" с. Стефан Караджа

pojelanie

 

  • Трета възрастова група 5-7 клас:

I място Туче Салим  от VII  клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

II място Синем Рамадан от VII клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

III място Никол Николова от V клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

Поощрителна награда:

Денис Манолов от VI клас на ОУ „Отец Паисий“ с. Стефан Караджа.

  • Четвърта възрастова група 8-12 клас:

I място Неслишах Илиева от XII клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница;

II място Емел Расим от VIII клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница.

  • Групова работа – 1а клас на СУ „Васил Левски“ гр. Главиница.

 

 

23

4  5

6

 

Печат

Полезна информация

ОБРАЗОВАНИЕ

ТУРИЗЪМ

  • Забележителности
  • Места за настаняване и хранене
  • Програма за развитие на Туризма

ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ

Адрес

Данни за контакт

Карта на Община Главиница

karta na obshtina glavinitsa

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ

Адрес

Данни за контакт